Nahé zábery slávnej tenistky si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Okulahodiace krivky si zachováva dodnes. Blonďavá Anna sa počas kariéry stala svetovou jednotkou vo štvorhre, ale byť profesionálkou dlho nevydržala. Zabalila to už ako 21-ročná pre problémy s chrbtom. Napriek tomu dodnes patrí medzi najvyhľadávanejšie tenistky na internete. Základy svojej popularity položila už ako teenagerka, keď vďaka svojej postave a dlhým vlasom budila pozornosť nielen na kurte. Či išla na tréning alebo sa opaľovať , všade mala v pätách fotografov. A sama sa vedela predať. Na plážach neváhala odhodiť vrchný diel plaviek a na kurt si obliecť tú najkratšiu sukničku.

Enrique Iglesias a Anna Kournikovoá v čase, keď začali spolu randiť.
Enrique Iglesias a Anna Kournikovoá v čase, keď začali spolu randiť.
Zdroj: Profimedia.sk

V tenisovej dvojhre nedosiahla žiadny vrchol. Viac ich dosiahla s partnerom slávnym latino spevákom Enriquem Iglesiasom. Po vystupovaní v jeho klipe Escape sa Kournikovová do neho zamilovala. Od roku 2001 sa niekoľko krát rozišli a opäť dali dokopy. Vydržalo im to až dodnes. V decembri 2017 sa im narodili dvojičky Lucy a Nicholas. Pred pár dňami aj tretie dieťa, ktorého meno rodičia ešte taja.

Najväčšie tajomstvo, pri ktorom sa háda ich početná základňa tenistov, je ich svadba. Existuje niekoľko klebiet, že sa tajne zosobášili. Doposiaľ však nikto ich manželstvo nepotvrdil.  „Keď ste s niekým tak dlho ako my, máte pocit že ste v manželstve. No, lenže my nie sme... Ale možno v budúcnosti budeme,“ tajomne hovorí Iglesias.

Anna Kournikovová sa rada opaľovala hore bez.
Anna Kournikovová sa rada opaľovala hore bez.
Zdroj: Twtter.com

Španielsky spevák je mokrým snom miliónov žien na svete, ale on na Annu nedá dopustiť. „Sex je po narodení detí ďaleko lepší ako býval predtým! Robíme to hocikedy, aj na raňajky!“ vykričal pikantnosti zo spálne Iglesias.

Nahé zábery slávnej tenistky si pozrite vo FOTOGALÉRII!