TU SI POZRITE, AKO NAŠE SEXI OLYMPIONIČKY ZATIENILI ZUZANU ČAPUTOVÚ 

Na ceremónii v Prezidentskom paláci sa bolo na čo pozerať. Členovia našich výprav postupne chodili za prezidentkou Slovenskej republiky, aby jej potriasli rukou a prevzali si slávnostný dekrét. Zuzana Čaputová neostala svojej povesti nič dlžná a naše športové hviezdy privítala v pôvabných červených šatách s tradične širokým úsmevom na perách.

Tentoraz však nebola stredobodom pozornosti ona, ale krásou ju zatienili naše sexi športovkyne, ktoré zároveň predstavili oficiálny outfit našej výpravy v Tokiu. Bežkyňa Emma Zapletalová, stolná tenistka Barbora Balážová či Barbora Mokošová vyrážali v červených šatách s modro-bielou stuhou na bruchu dych.

Práve bronzová medailistka na bradlách z decembrových ME Mokošová to azda najviac rozbalila pri čítaní slávnostného sľubu. „Je to veľmi výnimočné podujatie nielen pre mňa, ale pre všetkých športovcov. Uctili sme si, že sme sa na tú olympiádu dostali. Som veľmi šťastná, že pani prezidentka nás prijala a že sme od nej dostali ocenenie. Som rada, že sa mi podarilo predniesť sľub a prečítať to bez nejakých zaváhaní. Bola to pre mňa nová skúsenosť a som rada, že som ju dostala,“ zdôverila sa Barbora Mokošová.

TÝMTO OUTFITOM ZATIENILI NAŠE OLYMPIONIČKY PREZIDENTKU NA CEREMÓNII