Tetovania našich športovcov nájdete TU!

Azda najznámejším Slovákom s množstvom tetovaní na svojom tele je Marek Hamšík. Hviezdny futbalista si zdobí telo kerkami od začiatku svojej kariéry a na nové už prakticky nemá miesto. Počas krstu jeho knihy v exkluzívnom rozhovore pre Šport24.sk prezradil, že tetovaní stále nemá dosť, no proti ďalším je jeho manželka Martina. „Chcel by som, len žena mi to nechce dovoliť. Ďalšie tetovačky budú už len také „blbostičky“. Pre nové si odstraňujem laserom staré, čo však bolí,“ povedal nám na otázku, či si chce tetovaniami pokryť celé telo. 

Pomaľované telo má čoraz-viac aj cyklista Peter Sagan, ktorý tejto zábavke prepadol len pred necelými tromi rokmi. Tetovania mu pribúdajú v podstate na každej časti tela. Naposledy sa zveril do rúk tatéra na začiatku tohto roka v Kolumbii, kde sa pripravoval na náročnú sezónu predtým, ako ju zastavil koronavírus. 

Obe naše hviezdy však ľavou-zadnou zatieni atlétka Michaela Pešková. Talentovaná bežkyňa a prekážkarka nám nedávno v rozhovore prezradila o svojej záľube viac. „Tetovaní mám 14 a mám ich preto, lebo reprezentujú mňa, môj štýl a zároveň mi niektoré mentálne pomáhajú,“ vysvetlila. Sexi športovkyni však odvaha nechýba, pretože jedno z nich má na hrudi medzi prsami a vlniaceho hada na intímnych miestach určite neprehliadnete. 

Tetovania našich športovcov nájdete TU!

Ako omaľovánka vyzerá aj telo futbalistu Slovana Erika Daniela. Šikovný krídelník je síce Čech, no rád by získal slovenské občianstvo, keďže má otca Slováka a v našej lige pôsobí už niekoľko rokov. Okrem svojich výkonov však fanúšikov zaujme aj početnými tetovaniami. „Presne viem, že mám vytetovaný môj rok narodenia, odtlačok ruky mojej dcérky Mii, meno manželky Veroniky a číslo 23, ktoré som nosil pri svojej prvoligovej premiére,“ zalovil v pamäti, keď sme sa na jeho kerky detailne pozreli. Ostatné tetovania vznikli spontánne, častokrát až po príchode do tetovacieho salónu. Tomuto trendu podľahol už ako 16-ročný počas angažmánu v Liberci.