FOTO zo svadieb našich športovcov nájdete TU!

Posledným, kto vliezol do chomúta, bol počas uplynulého víkendu hokejista Peter Cehlárik. Jeden z našich najlepších útočníkov súčasnosti po niekoľkoročnom vzťahu povedal áno krásnej priateľke Soni. Bronzový medailista z Pekingu mal svadbu v rozprávkovom kaštieli v Tomášovej len pár kilometrov od Bratislavy.

Poriadne divoký mal posledný víkend aj kondičný tréner Šimon Klimčík. Niekdajší talentovaný hokejista, ktorý má v súčasnosti na starosti prípravu mnohých elitných športovcov na čele s Petrou Vlhovou, sa oženil so svojou partnerkou Ivanou. Na svadbe nemohla chýbať ani naša hviezdna lyžiarka, ktorá to poriadne odpálila na parkete.

Najexotickejšiu svadbu mal jednoznačne Marko Daňo. Hokejista si zobral za manželku bývalú účastníčku Miss Petru Pollákovú a áno si povedali na Havaji, kde ich oddával dokonca tamojší minister. Biatlonistka Paulína Fialková sa podobne ako Cehlárik vydávala v malebnom kaštieli, keď áno povedala trojnásobnému olympionikovi a bývalému chodcovi Milošovi Bátovskému.

Najviac však všetkých aj tak zaskočil futbalový odborník a komentátor Ladislav Borbély. Ten na svadbe vlastnej dcéry v Nových Zámkoch povedal druhýkrát áno svojej manželke, pretože ich prvý sobáš z Las Vegas nebol na Slovensku platný. „Svadba v Las Vegas podľa nášho práva nebola platná a hoci si človek možno na tom až tak nezakladal, roky idú a je to také úradné zavŕšenie vzťahu do slovenskej právnej roviny. Navyše som nič neriskoval, pretože partnerku mám veľmi dobrú a vyskúšanú počas niekoľkých desaťročí,“ povedal Borbély s úsmevom pre Šport24.sk.