Zábery odvážnej Cat bez implantátov si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Pôvabná Cat Zingano odmalička nebola spokojná s tým, ako ju pán Boh obdaril na ženských partiách. Hneď, ako si to mohla dovoliť, podstúpila plastickú operáciu pŕs. Po čase však začala trpieť BII ((Breast Implants Illness) – chorobou z prsných implantátov. Boleli ju kĺby i svaly, mala problémy s dýchaním a dokonca sa u nej prejavili aj psychické problémy ako úzkosť či depresie.

Zingano, ktorá v roku 2015 bojovala s Rondou Rousey o opasok majsterky sveta v bantamovej váhe, neverila, že jej problémy spôsobujú prsné implantáty. „Pred pár rokmi som si začala hľadať informáci o BII a nechcela som variť, že moje problémy súvisia s implantátmi. Neskôr som navštívila odborníkov, kde som sa strela so ženami i mužmi, ktorí mali rovnaké problémy. Niektorí mali impantáti desiatky rokov a iní zas pár mesiacov,“ napísala na sociálne siete Cat.

Američanka sa zväčšenými prsmi chválila od roku 2008. Nakoniec sa ich vzdala. „Od vybratia implantátov sa cítim omnoho lepšie. Podporoval ma priateľ a aj ľudia, ktorí si prešli rovnakou chorobou,“ opísala Zingano, ktorá stále podstupuje liečbu rebier, pľúc a svalov. Zmena jej pomohla aj pri športovaní a tréningy sú pre ňu čoraz jednoduchšie. Napriek tomu, že prišla o svoju pýchu, tak odvaha jej nechýba. Dokonca sa s menšenými prsmi a jazvami vyfotila hore bez.

Zábery odvážnej Cat bez implantátov si pozrite vo FOTOGALÉRII!