Na prelome tisícročí rozdávali radosť slovenským fanúšikom krásne fitnessky ako napríklad Mariette Žigalová, Zora Czoborová či Timea Majorová. Tenis bol pre nás zaujímavejší vďaka Karin Habšudovej či Henriete Nagyovej alebo Daniele Hantuchovej. Nesmieme však zabudnúť ani na biatlonistky či jednu z najlepších športovkýň slovenskej histórie plavkyňu Martinu Moravcovú.

Všetky spomínané dámy sú už dnes na športovom dôchodku. I keď sa venujú napríklad trénerstvu, ich kariéra už je len v spomienkach. Za posledné roky tak prešli veľkou premenou a ich život je pochopiteľne iný ako v časoch profeisonálneho športu. Napriek zrelému veku však mnohé z nich vyzerajú očarujúco a fantasticky. Na iných sa zasa pokročilý vek poriadne podpísal...

ich kariéra už je len v spomienkach. Za posledné roky tak prešli veľkou premenou a ich život je pochopiteľne iný ako v časoch profesionálneho športu. Napriek zrelému veku však mnohé z nich vyzerajú očarujúco a fantasticky. Na iných sa zasa pokročilý vek poriadne podpísal... Presvedčte sa sami vo FOTOGALÉRII!

POZRITE SI ŠOKUJÚCE PREMENY SLOVENIEK V GALÉRII TU