TU SA DOZVIETE, ČO PONÚKA MILAN CIBULKA ZA DOLAPENIE INFORMÁTORA ZLODEJOV 

Lúpež sa udiala v sobotu vo večerných hodinách. Maskovaní zlodeji sa dostali do luxusného dvojposchodového bytu niekdajšej štvrtej hráčky cez terasu. Na ňu sa im podarilo preniknúť cez strechu a okno pri výťahoch bytového domu, kde býva. Otec Dominiky Cibulkovej sa domnieva, že “dlhoprstí” presne vedeli, ako sa tam majú dostať a hlavne.

Preto sa domnieva, že nie sú v krádeži namočení sami. “Chcel by som osobne spoznať človeka, ktorý sa tvári ako Dominikin kamarát a urobí mojej dcére, ktorá sa si to celé vydrela, nikomu v živote nič neukradla to, že dá tip zlodejom. Musel to byť človek, ktorý už u Dominiky bol viackrát a bol braný ako kamarát,” prezradil exkluzívne pre Šport24.sk Milan Cibulka.  

Podľa našich informácií vznikla Cibulkovej škoda v hodnote vyše 132-tisíc eur. Ďalej sa nám podarilo zistiť, že vlámači odcudzili celkovo 16 kusov luxusných kabeliek našej bývalej tenistky. Milan Cibulka je presvedčený, že údajný informátor, ktorý mal dať zlodejom tip na presné miesta, kadiaľ sa majú do bytu dostať a kde majú hľadať cennosti, je blízky priateľ jeho dcéry.  V GALÉRII SA DOZVIETE, ČO PONÚKA CIBULKOVEJ OTEC ZA DOPALENIE SPOJKY ZLODEJOV