Natešený herec Matthew Wilkas utekal za mužom svojich snov, aby mu zagratuloval k postupu do finále v Spolestyle. Radostné zvítanie oslávili vášnivým bozkom. Šokujúco to však naživo vysielala televízia NBC. „Nevedel som, že sme boli v priamom prenose, ale som rád, že to tak bolo," napísal Kenworthy na Twitter hrdo.

FOTO Francúzska krasokorčuliarka prežila počas vystúpenia nočnú moru: Jej prsník teraz obdivuje celý svet!

Táto situácia však opäť rozdelila ľudí na dva tábory. Jedni to odsúdili, naopak druhí to berú ako normálne. „Veď o čo ide?" pýta sa s úsmevom Američan. „Každý nosí tričko a džínsy. Všetci riadia tie isté autá a počúvajú rovnakú muziku. Nie je tu priestor pre odlišnosť,“ hovorí lyžiar.

Zábery zaľúbencov si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Aj keď Kenworthy celú situáciu nadľahčuje, takéto niečo tu ešte nebolo. Išlo o nezvyčajný jav. Veď ani priznanie homosexuality stále nie je u športovcov a celkovo pre ľudí vo svete ničím samozrejmým. "Jediný spôsob, ako zmeniť vnímanie ľudí, zlomiť homofóbiu a zničiť bariéry je reprezentovať, ukazovať, že sa netreba hanbiť to ukázať,“ dodal strieborný medailista z OH v Soči 2014 Kenworthy. Ten sa priznal, že pred štyrmi rokmi v Rusku si to netrúfli spraviť.

Nečakane tvrdé slová od bývalej olympioničky: Víťazstvo patrí Kuzminovej, nie Slovensku!

VIDEO Trapas Kollárovej matky a známej skupiny: Keď to bude počuť Kuzminová, radšej sa zdekuje naspäť do Ruska!

Česi si zgustli na slovenskej biatlonovej katastrofe: Najtragickejšia postava, kolaps a zatmenie!