„Nemohla som tomu uveriť, že ma bývalý kapitán ruskej reprezentácie Andrej Aršavin pozval k stolu,“ začala svoje rozprávanie hviezda filmov pre dospelých. S bývalým hráčom Arsenalu Londýn či Zenitu Petrohrad sa stretla v ruskom letovisku Galendzhik začiatkom týždňa. Aršavin tam nebol sám, ale spolu s ďalším bývalým futbalistom Vladimirom Bystrovom.

„Samozrejme, že sa o nás dobre postarali – dve fľaše 12-ročnej whisky, vodné fajky a ďalšie maškrty. Aršavin bol tichý a pokojný, ale za to najviac rozhadzoval peniaze. Bystrov neustále hovoril, je to veselý chlap,“ prezradila detaily rande Lola.

Po večeri malo nasledovať to, na čo obaja futbalisti čakali. „Bolo mi hlúpe odmietnuť sex s nimi. Sadla som si k ním k stolu a oni sa o dobre postarali. Na hotelovej izbe sa Aršavin a Bystrov uložili na posteli. Pred začiatkom som vytiahla mobil a požiadala ich o selfie. Chcela som mať len pamiatku. Vraj keď bude po všetkom. V tom okamihu začali byť nervózni. Chceli mi zobrať telefón, tak som sa zľakla a odišla. Je to divné. Chcú skupinový sex, ale boja sa selfie,“ poznamenala Taylor. Na druhý deň sa si ich Lola tajne vyfotila. Nebolo ich ťažké nájsť. Sedeli pri rovnakom stole a fajčili vodnú fajku.

Pikantné zábery sexi Loly si pozrite TU!