Ale, ale, čo sa to len prihodilo? Dvaja dvojníci amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokórejského diktátora Kima Čong-una sa zrazu objavili na otváracom ceremoniály v Pyeongchangu! Boli na nerozoznanie od i originálov. Trumpa však prezrádzala červené šiltovka.

FOTO Otvárací ceremoniál zimnej olympiády 2018: Američania ako zvárači, nahý atlét v treskúcej zime a Velez Zuzulová žiari!

Obaja sa prepracovali až na tribúnu a spoločne kývali nastupujúcim výpravám z rôznych kútov sveta. Len ťažko odolávali požiadavkám o selfie a potľapkávaniu po pleciach. Toto divadielko trvalo do chvíle, kým sa neprišlo na to, že sú to podvodníci. Zakročila však ochranka i organizátori a podarenú dvojičku vypoklonkovali von zo štadióna.

FOTO Nemilé prekvapenie na úvod hier: Slovenských športovcov čakal v izbách šok!

„Niektorí ľudia sa nechali oklamať. Aj keď niektorí ľudia náš krok zobrali pobúrene, alebo na ľahko, naše posolstvo malo vážnu tému. Chceme totiž podporovať mier a chceli sme všetkým ukázať, že vzťah spomínaných dvoch mužov, by mohol vyzerať aj takto,“ vysvetľoval Dennis, ktorý sa vydával konkrétne za Trumpa. 

Dvojníkov známych lídrov si pozrite vo FOTOGALÉRII!