Nahé zábery najvypracovanejšej lekárky na svete si pozrite TU!

Účet Juan na Instagrame sa stal slávnym, keď najprv zverejnila zábery v doktorskom plášti a potom tie z posilňovne, kde pravidelne „týra“ svoje telo a výsledok je šokujúci. Je z nej najsvalnatejšia doktorka sveta. V týchto dňoch však zdvíhanie železa musí ísť bokom. Herong si totiž uvedomila, čo je teraz v priaoritou v jej živote. "Som lekárka a musím stáť v prvej línii. Urobím všetko pr eto, aby som pomohla zastaviť epidémiu," napísala pri zábere z nemocnice Juan.

Zoznam koníčkov Herongovej je poriadne pestrí a určite nemá čas sa nudiť. Všetko robí pre to, aby zdokonalila svoje telo aj ducha. Juan vystupuje a samozrejme vyhráva množstvo podujatí v kulturistike. K tomu si pridáva aj bojové umenia ako karate, kung fu či aikido. No a aby toho nebolo málo, tak sa dôsledne venuje tancu. Keď príde do telocvične, tak sa nikdy nešetrí a je to aj vidieť.

Svoje pokroky, postupy či nahé zábery zdieľa Herong na Instagrame, kde má už viac ako 360-tisíc sledovateľov. Síce nie je klasickou modelkou, ale vďaka celosvetovej sláve má stabilný zisk a je tvárou mnohých výživových doplnkov.

Nahé zábery najvypracovanejšej lekárky na svete si pozrite TU!