Na sociálnych sieťach máte množstvo cyklistických fotografii. Venujete sa cyklistike profesionálne? 

Cyklistike sa nevenujem profesionálne, ale považujem ju už za neoddeliteľnú súčasť môjho životného štýlu. Cieľom mojej prezentácie na sociálnych sieťach je motivovať širokú verejnosť  k cyklistike a všeobecne k športu, pretože športovať a hýbať sa, znamená žiť zdravý život. Sociálne siete mi dávajú možnosť podeliť sa o svoje pozitívne zážitky aj športové výsledky.

Dostávate správy od fanúšikov na sociálnych sieťach?

Veľakrát mi prostredníctvom nich prídu po tréningu správy, kde všade ma ľudia videli a ako ma úprimne obdivujú, koľko kilometrov dokážem na bicykli odjazdiť za deň. Viac krát sa mi už stalo, že ma ľudia zastavili, aby mi povedali, ako mi fandia a že ich motivujem tiež sadnúť na bicykel. To je pre mňa najväčšia inšpirácia, ktorá mi dá neuveriteľnú energiu ísť ďalej aj za svoj osobný výkonnostný a fyzický limit a tiež je to pre mňa povzbudenie, keď si dám pri tréningu vysokú latku.

Odkedy sa venujete cyklistike, aj keď nie profesionálne? 

Cyklistike sa venujem 8 rokov.

Jazdite aj v nejakom tíme?

Zatiaľ nejazdím za tím, ale do budúcnosti nevylučujem túto možnosť.

Zúčastňujete sa aj cyklistických pretekov? 

Zúčastňujem sa skôr vytrvalostných cyklistických podujatí ako sú cyklomaratóny. Absolvovala som niekoľko cyklomaratónov na Slovensku aj v zahraničí. Na Slovensku to bol cyklomaratón Bratislava – Jasná, na ktorý sa pripravujem aj tento rok už po šiestykrát. Potom cyklomaratón Trnava – Rysy. V šesťčlennom zmiešanom tíme som dvakrát súťažila na 24h Slovakia Cycling Race v Orechovej Potôni, v zahraničí som odjazdila niekoľko cyklomaratónov v Slovinsku a v Rakúsku.