Sexi zábery Bouchardovej pre pánov si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Fanúšikovia považujú finalistku Wimbledonu z roku 2014 za najsexi tenistku sveta. Jej zábery v plavkách či na obálkach časopisov sú už dávno vzrušujúcejšie, ako jej tenisové bitky na kurtoch. „Čo je na tom zlé byť známa aj mimo dvorcov? Čo je na tom zlé, že je o vás záujem a ste v prestížnych časopisoch? Ľudia hovoria: Ty viac fotíš, ako trénuješ. Myslím si, že fotím možno aj menej ako iné tenistky. No len mňa pre to kritizujú,“ vyhlásila Bouchardová. Ťažko ju nekritizovať, keď z veľkého talentu je dnes 332. hráčka sveta.

Neúspech nezažíva len na kurte, ale ani v láske to nie je jedno eso za druhým. Po rozchodoch s hráčmi z NHL si dala jedno rande s fanúšikom. S o dva roky mladším Johnom Goehrkom prehrala stávku a za trest musela ísť s ním na večeru. Pre Johna to bolo najlepšie rande v živote. „Vyzdvihol ma v hoteli ako gentleman. Priniesol mi darček. Určite sa ešte stretneme,“ komentovala vtedy schôdzku naslepo Eugenie. Stretli sa, ale do ničoho väčšieho to neprerástlo.

Hotová pohroma pre Bouchardovú prišla v čase pandémie koronavírusu. „Nesťažujem sa, ale karanténa s priateľom by bola omnoho zábavnejšia,“ napísala osamotená Kanaďanka a odľahčene dodala: „Nechcem sa chváliť, ale mám v kúpeľni 12 roliek toaletného papiera.“ Po týchto správach na sociálnych sieťach jej prišlo veľa ponúk. Jedna aj od Boba, ktorý bol ochotný dať za rande s ňou 4000 eur. „Na túto ponuku som musela povedať áno,“ priznala tenistka. Z Boba sa nakoniec vykľul komik Bob Menery. „To rande platí, však?“ overoval si nažhavený majster slova, ktorý peniaze za rande venuje ľuďom bojujúcim v prvej línii proti koronavírusu.

Sexi zábery Bouchardovej pre pánov si pozrite vo FOTOGALÉRII!