Blonďavé dvojičky nie sú len ohybné s vynikajúcou kondičkou. Okrem nespornej krásy majú aj dôležitý bonus - inteligenciu. Kateřina študuje mediálnu komunikáciu v Prahe s tým, že by sa raz rada stala úspešnou moderátorkou. Veronika chce byť právničkou a študuje v Olomouci.

Z dievčat už však nie sú športovkyne, ktoré by každý víkend obiehali telocvične. Keď sa na ne pozriete, nie je sa čomu diviť, že po nich už siahli veľké svetové firmy a chystajú sa ďalšie reklamné spolupráce aj fotenie do prestížnych magazínov a natáčaní reklamných klipov.

„Teraz je na to vhodná doba. Som mladá a nemám žiadne dôležité záväzky. Okrem školy, kam teraz nastupujem v októbri. Dala som si ju ale diaľkové, aby som stíhala prácu. Moderovanie je môj sen a chcem sa tomu do budúcna venovať,“ hovorí Kateřina. Veronika dopĺňa: „Ja teda jeden dôležitý záväzok mám. A to je práve moja škola. Ale sestra hovorila, že som hrozne úporná a že zvládnem všetko.“ Ani jedna teraz nerieši chlapov, aj na to je vraj ešte dosť času. Splniť si svoje sny, o to teraz beží.

Sexi zábery českých gymnastiek si pozrite TU!