Zábery z divokej svadby si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Keby neodložili Olympijské hry v Tokiu, tak by Sidakov v čase svadby bojoval pod piatimi kruhmi. Lenže on sa koronapauzu rozhodol  využiť na uzavretie manželstva. Teraz to bude určite do konca života ľutovať.

Sidakov už niekoľko rokov randil s osetským dievčaťom Madinou Plievaovou. Avšak čiernovlasá kráska to ťahala na dve strany. Ukazovala sa po boku zápasníka a bola zároveň milenkou 62-ročného miestneho milionára. Celý škandál prezradila až zúfala manželka podnikateľa, ktorá sa snažila prinavrátiť otca do rodiny. Počas svadobnej hostiny rozposlala niektorým hosťom kompromitujúce videá Madiny s milencom.

Zábery sa dostali aj k ženíchovi. Podľa výpovedí svadobčanov pre eg.ru okamžite vstal od stola a vbehol do izby manželky, kde sa prezliekala. Svoju milovanú schytil za vlasy a vyhodil ju na zem na ulicu. On sám sa zvalil k nej na zem, začal plakať a kričať: „Prečo, si mi to urobila?“

Tento škandál si na svadbe pozrelo približne 500 hostí, medzi ktorými boli aj významní športovci z Dagestanu a Čečenska. Zápasník na sobáš minul 8 miliónov rubľov (90-tisíc eur). Aj nevestu to poriadne vzalo a pokúsila sa spáchať samovraždu. Našťastie sa ju podarilo včas zachrániť a poslať do nemocnice. Čo s ňou je, teraz nikto nevie. Dokonca si vymazala aj účty na sociálnych sieťach.

Zábery z divokej svadby si pozrite vo FOTOGALÉRII!