Ako správne sa chrániť pred nákazou,  ukázala Miss Bumbum v jej štýle. V spodnej bielizni dala dokonalý príklad ako nosiť rúško či rukavice. Do rúk si nezabudla zobrať aj dezinfekčný gél. Pri pohľade na priesvitnú čipkovanú spodnú bielizeň sa asi len málokto bude kochať rúškom či rukavicami. „Žiadam každého, aby zostal doma a chodil von, len keď to bude potrebné,“ odkázala.

No a nebola by to Suzy, keby si aj pri tejto príležitosti nenatiahla na seba barcelonsky dres a tak trochu opäť nevyprovokovala manželky hviezd okolo Lionela Messiho. Tentokrát spod neho vystrčila guľatý zadoček so slušným úmyslom. „Začínam aukciu s mojimi dresmi FC Barcelona. Chcem získať peniaze na rúška a dezinfekčné gély pre ľudí, ktorí si ich nemôžu dovoliť,“ napísala na sociálnych sieťach Cortez.

Na Instagrame má plastiková kráska viac ako 2,1 milióna sledovateľov, tak by za dresy mohla niečo zarobiť. Naposledy sa ukázala, keď si tesne nad rozkrok nechala vytetovať podobizeň Lionela Messiho,. Argentínčan určite tým nie je nadšený. Už predtým si ju musel po intervencii manželky zablokovať na sociálnych sieťach.

Šteklivé zábery Suzy s rúškom si pozrite vo FOTOGALÉRII!