Pikantné zábery sexbomby prezidentky si pozrite TU!

Irina je síce známa vo futbale, ale len ako partnerka futbalistu. Teraz to chce zmeniť. Stala sa prezidentkou amatérskeho ukrajinského tímu FC Lion Ľvov. „Jediná žena, ktorá bude prezidentkou futbalového klubu na Ukrajine. S takouto prezidentkou nemáme právo hrať o tretie alebo druhé miesto, preto vás uisťujeme, že budeme vždy bojovať len o prvenstvo,“ oznámil na sociálnych sieťach FC Lion Ľvov. Prvou úlohou Moroziukovej bude nájsť pre tím nového trénera. „Máme slušný tím, ktorý tvoria dobrí hráči s láskou ku krajine. Všetci sme za zjednotenú. Silnú a nezávislú Ukrajinu,“ vysvetlila aj ďalšie posolstvo sexbomba Irina.

Potetované manželka obrancu Rizesporu, ktorej k nálepke sexbomba dopomohli aj plastickí chirurgovia, už niekoľkokrát predviedla, že je to ide aj s loptou. Vo vysokých podpätkoch si ju dokáže vyhodiť na chrbát predviedla menší striptíz. S loptou na chrbte si vyzliekla blúzku a fanúšikom sa ukázala len v podprsenke.

Irina neprovokuje rada len pikantnými zábermi či loptovými kúskami. Pred pár týždňami sa zas zviditeľnila výzvou pri ktorej sa otvára fľaša. Ukrajinka to neurobila nohou, ale prsiami. Pri pohľade na ňu musí fantázia fanúšikov pracovať  na plné obrátky. Uvidíme teda, či Irina nebude len šikovný marketingový ťah alebo naozaj z amatérskeho klubu vybuduje prvoligové mužstvo.

Pikantné zábery sexbomby prezidentky si pozrite TU!