SEXI FOTO jazdeckej trénerky nájdete TU!

Sexi Austrálčanka mala kone rada odmalička, no krásne štvornohé stvorenia sa jej stali osudnými až v dospelosti. Gemma sa najskôr vyučila za kozmetičku, no práca make-up artistky ju nenapĺňala a dnes 33-ročná kráska rozmýšľa, ako ďalej so životom. Štastie skúšala dokonca ako džokejka no po ťažkom páde, kedy si zlomila krk a panvu, sa s pretekaním na konskom chrbte rozlúčila.

Ani to však Gemmu neodradilo a dnes je z nej jazdecká trénerka s vlastnou stajňou, v ktorej vychováva úspešných pretekárov na štyroch kopytách. S pokojom ju môžeme označiť za najsexi trénerku na svete a muži sa pri pohľade na ňu doslova roztápajú. Bodaj by aj nie, veď kráska v konskom sedle vzbudzuje rozruch vždy a za každých okolností.

SEXI FOTO jazdeckej trénerky nájdete TU!

O tom, že Riellyovej sa ako trénerke darí, svedčí pohľad na štatistiky. Podľa stránky racing.com jej doterajší zverenci zarobili na odmenách až 422-tisíc dolárov. Gemma, ktorá sa na sociálnych sieťach nebojí vystaviť aj svoje príťažlivé krivky, tak doslova spojila príjemné s užitočným, keď ju živí to, čo najviac miluje.