Cibulkovej plavky za stovky eur nájdete TU!

Bývalá svetová štvorka sa naposledy postaral o rozruch, keď počas vrcholu pandémie dráždila Slovákov na sociálnych sieťach fotkami z Maldív. Prednostne zaočkovaná Cibulková po prílete naspäť prijala pozvanie do relácie Silná zostava, kde ju za jej správanie počas posledných mesiacov vôbec nešetrili a bývalú hráčku zvozili pod čiernu zem.

Ako však poznáme Cibulkovú, z podobných vecí si ťažkú hlavu nerobí a svoj čas momentálne venuje najmä rodine a synčekovi Jakubkovi. Nedávno sa bývalá športovkyňa opäť rozhodla dať si poriadne do tela a pred blížiacim sa letom potila krv na stacionárnom bicykli. Domča sa chce podľa všetkého dostať do formy a už teraz si zadovážila nové plavky od svetoznámej značky Dior.

Pochválila sa nimi na Instagrame. „Na letnom šatníku sa už pracuje,“ napísala zjavne spokojná Cibulková. Tá je známa tým, že pokiaľ ide o módu, tak peniazmi rozhodne nešetrí, čo je aj tento prípad. Za novú kolekciu plaviek totiž vysolila niekoľko stoviek eur. Hoci na oficiálnej stránke cenu plaviek nenájdete, rôzne módne obchody ich ponúkajú približne za 600 eur. Cibulkovej nové plavky nájdete TU!