Vémola už niekoľkokrát zdôraznil, že má slabosť na silikónové krásky. „Čím väčšie, tým lepšie,“ opakuje pravidelne. Kristhin má teda všetko, čo potrebuje – obrovské prsia, veľký zadok aj zväčšené pery. Terminátor sa musel pri nej roztápať.

„Nič netrvá večne. Ak spolu neboli šťastní, tak je lepšie, aby išli každý svojou cestou,“ povedala pre Blesk.cz Gomézová, ktorá mala v posledných dňoch veľký strach o Vémolovú rodinu. Bojovník sa totiž nakazil koronavírusom a chytili to aj Lela s 8-mesačnou dcérkou.  „Hneď som vedela, že je naozaj pozitívny. On by v takom niečom nikdy neklamal. Je to statočný muž a ničoho nebojí,“ zložila sexbomba poklonu Vémolovi.

Kristhin niekoľkokrát na svojom instagramovom profile zdieľala zábery s Karlosom. Z ich výťahovým selfie mohlo Ceterovú aj roztrhať. Keď práve vrcholila kríza páru, tak sa Španielka ukázala v Prahe.  „Spolupracujem s jednou spoločnosťou a  za chvíľu budem pre ňu pracovať. Len čakáme, kedy sa zlepší situácia okolo koronavírusu,“ prezradila Španielka, ktorá tvrdí, že má s Lelou srdečný vzťah.

Pikantné zábery Kristhin si pozrite vo FOTOGALÉRII!