Horúce FOTO Karembeuovej manželky HORE BEZ nájdete TU!

Druhá manželka futbalového majstra sveta z roku 1998 je dvojnásobná účastníčka zimnej olympiády. Pred svojím druhým vystúpením pod piatimi kruhmi v roku 2014 však musela Jackie Chamounová v Libanone vysvetľovať odvážne snímky hore bez v jednom z lyžiarskych stredísk jej rodnej krajiny. Hoci sa celé fotenie odohralo už v roku 2011 a fotografie slúžili pre rakúsky lyžiarsky kalendár, v konzervatívnej krajine na Blízkom východe vzbudili poriadny rozruch. 

Väčším problémom ako samotné fotografie bolo video zo zákulisia fotenia, na ktorom vidieť prsia druhej manželky Christiana Karembeua v plnej kráse. „Chcem sa všetkým ospravedlniť. Viem, že Libanon je konzervatívnou krajinou a toto nie je obraz, ktorý reflektuje našu kultúru. Úplne rozumiem tomu, ak sa to niekomu nepáči a chce to kritizovať,“ napísala Chamounová na sociálne siete v roku 2014 tesne predtým, ako sa predstavila na olympiáde v Soči. 

Vtedajší libanonský minister športu dokonca nariadil vyšetrovanie, či celá záležitosť nepoškodila športový imidž krajiny a jej reputáciu. Kauza po čase utíchla a Chamounová sa už bez ďalších starostí mohla sústrediť na svoje olympijské vystúpenie. Mnohí ľudia sa v Libanone postavili na jej stranu a podporili ju s tým, že ich krajina zďaleka nie je taká konzervatívna, hoci väčšinu v nej tvoria moslimovia.

Christian Karembeu sa v tom čase ešte nepoznal so svojou druhou manželkou. Po rozvode s Adrianou Sklenaříkovou povedal áno Chamounovej až v roku 2017 a dnes majú spolu dve dcéry. Lyžovanie je stále jej veľkou vášnou a bývalý futbalista si to dobre uvedomuje. „Lyžoval som už aj u vás. Prvýkrát to bolo na Donovaloch a vôbec to nebolo jednoduché. Niekoľkokrát som, samozrejme, spadol. Vyskúšal som to aj s Jackie, no lepšie mi ide skôr bežkovanie ako samotné lyžovanie, to vôbec nie je ľahké. Skúšal som to aj na vodných lyžiach, čo je veľká vášeň mojej novej manželky, no ani to nie je nič jednoduché,“ povedal Karembeu pre Šport24.sk počas tohtotýždňovej Bratislavy. Horúce FOTO jeho manželky nájdete TU!