POZRITE SA NA ZÁBERY ATTILU VÉGHA S RODINKOU Z EXITICKEJ DOVOLENKY NA MALEDIVÁCH

Čísla na Slovensku sú v súvislosti s ochorením Covid-19 stále kritické a našej vláde sa nedarí dostať pandémiu pod kontrolu. Denne u nás umierajú desiatky ľudí aj napriek tvrdým opatreniam. Na dovolenky však aj napriek tomu do krajín, kde je to povolené cestujú desiatky Slovákov. Najobľúbenejšími destináciami sú Dubaj, Maledivy či Dominikánska republika.

Drvivá väčšina verejnosti je z toho pobúrená. Najviac to schytala na sociálnych sieťach naša bývalá tenistka Dominika Cibulková. Tá sa totiž krátko po zaočkovaní aj druhou dávkou vakcíny vybrala so svojim manželom a synčekom Jakubkom na dovolenku na Maledivy. Nebola však zďaleka jediná, kto sa tak rozhodol.

Vycestovať do exotiky v čase ťažkej pandemickej situácie sa rozhodol aj ikonický slovenský MMA zápasník Attila Végh. Na Maledivy sa vybral spoločne so svojou manželkou Natáliou a synčekom Attilom juniorom. Držiteľ titulu prestížnej organizácie Bellator si však neužíva len luxus a leňošenie na pláži. Kvôli svojmu hobby sa rozhodol vyplávať na more. V GALÉRII NÁJDETE VIAC.