Lela aj Karlos si nechali na svoje telá vytetovať obrázky symbolizujúce jeden druhého. Aj keby ich vzťah v budúcnosti dopadol akokoľvek, tetovania im už ostanú navždy. Biceps najlepšieho českého MMA zápasníka už niekoľko dní zdobí podobizeň jeho snúbenice tak, ako ju stvoril pánboh. Obrázok úplne nahej Ceterovej dotvárajú anjelské krídla. Do očí pritom bijú najmä jej veľké prsia.

Bývalá slovenská playmate mala zo svojho milého a jeho počinu veľkú radosť. „To je tak nádherné. Silný dôkaz lásky,“ napísala šťastná budúca pani Vémolová na Instagrame. „Nikdy by som nepovedala, že ma muž môjho života tak prekvapí. Slza mi vyhŕkla od šťastia. A ja som si tiež nechala navždy vytetovať iniciály môjho muža. Som dojatá,“ doplnila rozcítene Lela Ceterová. Tetovanie sa ihneď stalo na internete terčom posmeškov, keďže predloha bola trochu iná. 

Lela nechcela za svojim partnerom zaostať a takisto si dala tetovanie s jeho motívom. Na chodidlo si nechala do srdiečka zvečniť skratku KTV, ktorá neznamená nič iné ako Karlos Terminátor Vémola. Všetko navyše dokreslilo začiatočné písmeno krstného mena partnerov na prste ruky druhého z nich. 

Zdá sa tak, že legenda UFC sa so svojou láskou definitívne zažehnali krízu a čakajú ich už len lepšie zajtrajšky. Dvojica sa totiž pred niekoľkými mesiacmi rozišli. Netrvalo však dlho a nakopon sa k sebe vrátili. Dokonca, Karlos požiadal Lelu o ruku.

Pikantné tetovanie Vémolu si pozrite vo FOTOGALÉRII