Horúce FOTO našich športovkýň nájdete TU!

Reprezentujú Slovensko, niektoré sú úspešnejšie, iné o niečo menej, no spája ich jeden spoločný znak - okrem lásky k športu sa môžu pochváliť dokonalými krivkami, za ktoré sa rozhodne nehanbia. Zatiaľ čo fanúšikovia si zvykli na úspechy Petry Vlhovej či Paulíny Fialkovej, ktoré patria medzi najväčšie hviezdy vo svojich odvetviach, iné naše dievčatá ostávajú v ich tieni. 

Na Slovensku sme však vychovali aj ďalšie skvelé športovkyne, ktorým sa nedostáva toľko pozornosti. Minulý rok napríklad pobláznili krajinu volejbalistky. Tie dosiahli na majstrovstvách Európy, ktoré sa konali aj v Bratislave, historický úspech postupom do osemfinále. Fanúšikov mohol tešiť nielen pohľad na hru našich dievčat, ale aj na ich sexi krivky.

Ďalšie sexi športovkyne reprezentujú našu krajinu aj v basketbale, atletike, florbale, tenise či dokonca aj lukostreľbe. A rozhodne nie sú hanblivé, o čom presviedčajú svojich priaznivcov na sociálnych sieťach. Telá niektorých z nich zdobia aj tetovania, a to dokonca na miestach, kde by ste ich zrejme nečakali. 

Horúce FOTO našich športovkýň nájdete TU!