Zaniolo pre zranenie nenastúpil na zápas od začiatku septembra. Za polroka absencie na ihriskách a rekonvalescencie mal čas sa venovať aj súkromnému života. Musíme povedať, že vôbec nezaháľal a zarúbal poriadne vysoko. Podľa médií z Apeninského polostrova už má tretiu partnerku za posledné štyri mesiace. 

Zaniolo posledné dva roky žil s modelkou Sarou Scaperrottovou, ale po turbulentnom období sprevádzanom hádkami sa od nej odsťahoval. Pravým dôvodom mal byť fakt, že Sara otehotnela. "Často sme spolu snívali o rodine, nebudem klamať. Keď však otehotnela, bol som k nej úprimný a priznal som, že ešte nie som na to pripravený. Vzhľadom aj na to, že spolu dobre nevychádzali. Ona sa rozhodla si dieťa nechať a ja to rešpektujem," povedal mladý futbalista.

Dlho sám nezostal a nabalil si jednu z najkrajších žien sveta Madalinu Gheneaovú. Madalina je o 12 rokov staršia ako rímsky futbalový klenot. Za sebou má niekoľko milostných románikov s talianskými futbalistami, ktoré však ďaleko nezašli. Zaniola kvôli nej obetoval rodinu  s krásnou modelkou, ale ani ona sa neskôr nestala jeho vyvolenou. Pred pár dňami prišli média so správou, že zajačik sa už túli s influencerkou Chiarou Nasteouvou, ktorej údajne poslal kyticu zo 100 ruží. Uvidíme, či ich láska dlho vydrží, keďže Zaniola nedokázalo skrotiť tehotenstvo a ani o 12 rokov staršia žena- Na druhej strane Chiara má všetko, po čom môžu muži túžiť, presvedčte sa o tom vo FOTOGALÉRII!