Pikantné zábery krásnej Paige si môžete pozrieť TU!

Vo svojom podcaste „One Round with Paige Rene“ sa rozhovorila na tému bývalých partnerov, i keď ich nechcela menovať. „Randila som už asi s každým druhom športovca,“ prezradila a dodala, že v športoch existujú rôzne stereotypy správania sa.  

Ak si aj niektorí myslíte, že sa z Paige stala radodajka, tak nie je to až tak. „Nechcela som byť dievčaťom na jednu noc, ale niekedy sa to podarilo. Stretli sme sa cez Tinder. Mali sme sex a potom som ho ešte niekoľko mesiacov stretala každý deň,“ opísala vzťah na jednu noc.

Basketbalisti klamú v ponožkách

Na základe skúseností kamarátok a seba vytvorila zoznam stereotypov, ktoré pasujú na športovcov rôznych športov pri správaní so ženami. „Basketbalisti sú zaneprázdnení hraním videohier, aby vám odpísali na správu. Z nejakého divného dôvodu často klamú, že sú nižší, ako sú v skutočnosti. Majú radi sex v ponožkách alebo dokonca aj v šľapkách,“ nabonzovala na basketbalistov Spiranacová.

O niečo horšie u Paige dopadli zápasníci: „Behajú po obchodoch, aby si kúpili smiešne tričká, aby predviedli svoj jedinečný vkus v hudbe, väčšinou to je Metallica. V posteli majú veľkú výdrž, ale vydržia tak krátko, že to nestihnú dokázať.“ Paige mala najviac milencov z radov basketbalistov: „Mala som ich veľa. Radi nosia hrubé zlaté reťaze a tetovania na hrudi. Väčšina z nich prišla o panictvo na koncerte country speváka Kennyho Chesneyho.“

Hokejisti majú slabosť načašníčky

Osobitnou kapitolou sú aj hokejisti, ktorých má mladá golfistka veľmi rada. Príliš im však neverí, pretože ich slabosťou sú čašníčky. Tak či onak Paige momentálne nestrieda chlapcov ako palice pri tréningu. Momentálne randí s osobným trénerom Steveom Tinacaom. Čo sa asi tak premieľalo hlavou Stevea, keď počúval úprimnú spoveď svojej partnerky? Možno ho to ani neprekvapilo, keďže na výstrednosti Paige je už celý svet zvyknutý. Na pikantných záberoch a úsporných oblečeniach si vybudovala kariéru. Presvedčiť sa o tom môžete vo FOTOGALÉRII!