Pikantné zábery vnadnej golfistky si pozrite TU!

Golf patrí dlhodobo medzi najkonzervatívnejšie športy. Paige do neho vtrhla ako uragán. V krátkych sukničkách a v úboroch s hlbokým výstrihom bola tŕňom v oku mnohým svetovým predstaviteľom golfu. Dostávala hanlivé prívlastky a od fanúšikov aj vyhrážky smrťou. Napriek tomu dokázala podpísať spoluprácu s množstvom sponzorov. Nebojí sa pri tom použiť všetky svoje ženské zbrane a čo je ešte zaujímavejšie, jej štýl a vystupovanie ovplyvnilo ďalšie hráčky.

Prsnatá kráska je od roku 2018vydatá za trénera Steva Tinoca. „Rozumie mi a chápe, že je to pre mňa práca. Dokonca mi radí, aby som ešte viac ukazovala dekolt,“ prezradila Paige, ktorá bola nádejnou golfistkou, ale ako 12-ročná utrpela zranenie, ktoré ju limituje dodnes. Napriek tomu dostala golfové štipendium na univerzite.

Dnes je Paige viac influencerkou ako golfistkou. Cez Instagram dáva golfové tipy na tréning, ukazuje svoju vyšportovanú postavu a nahráva podcasty. V jednom z nich prezradila tajomstvo svojej stravy. „Moja mama by mi nikdy nedala nič nezdravé. Žiadne parky, žiadne klobásky... do 18 rokov som vyrastala na detskej strave. Jedla som veľa detskej výživy,“ priznala sexi golfistka. Žeby práve detská strava bola za jej prírodnými prsiami?

Pikantné zábery vnadnej golfistky si pozrite TU!