TU SA POZRITE AKO VÉGH A JEHO MANŽELKA OZNÁMILI POČATIE DRUHÉHO DIEŤATKA

Attilovi a Natálii robí radosť zo života už vyše rok a pol prvorodený synček Attilka, ktorého sympatická manželka našej MMA ikony priviedla na svet začiatkom januára 2020. Po nejakom čase, keď „junior“ podrástol sa Véghová konečne mohla naplno začať venovať svojej postave a cvičením zdokonaľovať sexi krivky.

S tým je však na niekoľko dlhých mesiacov koniec. Do ich rodinky pribudne ďalší člen. Oznámenie o ďalšom potomkovi je o to dojemnejšie, že to vôbec neplánovali. „Ako sa to hovorí? S jedným rastie chuť, či jedno je len pre strach? Alebo najkrajší darček aký môžete dať svojmu dieťaťu je súrodenec. Podaktorí ste mali pravdu. Áno, som v tom. Síce úplne nečakane a neplánovane, ale je to tak. Bol to pre mňa veľký šok, skoro som odpadla,“ napísala s úsmevom šťastná Natália.

Obrovskú radosť z tejto správy má pochopiteľne aj Attila. Svojim fanúšikom to oznámil tradične veľmi originálne. „Aj em brutals hepy. Attilka bude mať bračeka alebo sestričku,“ napísal pod fotografiu na Instagrame legendárny bojovník Végh.

TU SA POZRITE AKO VÉGH A JEHO MANŽELKA OZNÁMILI POČATIE DRUHÉHO DIEŤATKA