Napriek tuhej zime, ktorá zvierala centrum Prahy sa na námestí zišli tisícky fanúšikov. V rukách držali plagáty zlatej medailistky v lyžovaní i na snouborde z olympiády z Pjongčangu 2018. Víťazka super.G a paralelný slalom toľko ľudí ani nečakala: „Naozaj vám veľmi pekne ďakujem, že ste čakali v takejto zime a vôbec, že ste prišli. Myslela som si, že to bude pár turistov pri orloji a ja im poviem ahoj a bude to vybavené.“

b>FOTOGRAFIE</b> z privítanie Ledeckej si pozrite TU!

FOTO Internet po českej olympijskej senzácii vybuchol: Vtipy na účet Ledeckej vás pošlú do kolien

Ledecká sa stala prvom ženou histórie, ktorá na jedných ZOH nielen štartovala v dvoch rôznych športoch, ale získala v nich zlato. „Nebudem musieť spievať hymnu?“ žartovala na pódiu Ledecká a stihla sa odfotiť s priaznivcami priamo pod pódiom. Na Staromestskom námestí ju čakali tisíce priaznivcov, ktorí aplauzom ocenili aj striebornú rýchlokorčuliarku Martinu Sáblíkovú. „Nevedela som, či na olympiádu vôbec poletím. A teraz tu stojím so striebrom. Som šťastná rovnako, ako keby som získala zlato,“ povedala Sáblíková.

FOTO Lyžiarska kráľovná Lindsey Vonnová po boku Slováka: Trénera vymenila za naše lyžiarske eso!

Česká hrdinka sa po olympiáde stále terčom mnohých pozitívnych vtipov. „Musím povedať, že ste veľmi vtipní. Keď som čítala všetky tie ohlasy a vtipy po super-G, tak som sa veľmi nasmiala. Naozaj ste mi zdvihli náladu,“ poďakovala sa Ester.

Najlepšie vtipy s Ledeckou si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Naša biatlonova legenda si nedala servítku pred ústa. Kuzminová a slovenské úspechy? TOTO si o nich myslí!

Šokujúca výmena v NHL: Tatarovi ponúkli vyhrať Stanley Cup na poslednú chvíľu!

FOTO Lyžiarska kráľovná Lindsey Vonnová po boku Slováka: Trénera vymenila za naše lyžiarske eso!

NAJ FOTO XXIII. Zimnej olympiády: Vyskočené prsia, plač Kuzminovej i totálne zničení Slováci!