POZRITE SI ZÁBERY SEXI PEKOVEJ BEZPROSTREDNE PO OPERÁCII NOSA

Česká kráska pre náš portál odhalila detaily toho, prečo sa rozhodla podstúpiť plastiku. „Išla som na operáciu kvôli tomu, že mi vadil čím ďalej, tým viac menší hrbolček na nose, ktorý z profilu nevyzeral dobre. Chcela som využiť túto zlú dobu, pretože je všetko zatvorené a nič sa nemôže. Operáciu som zvažovala niekoľko mesiacov, no napokon som do toho išla,“ zdôverila sa Šarka Peková.

Tá patrí medzi malé percento žien, ktoré sa pohybujú vo futbalovom prostredí a pravidelne sa vyjadruje k dianiu z domácej, ale aj zahraničnej scény. Pod skalpel si ľahla prvýkrát v živote.  „Bola to moja prvá operácia v živote. Keď som si ľahla na operačné lôžko, tak sa ma anestéziológ spýtal zo srandy, čo tam chcem namiešať, tak som povedala džús z vodkou a o chvíľu na to som zaspala. Pobyt v nemocnici a cestu domov si skoro nepamätám, pretože som bola utlmená tabletkami proti bolesti,“ odhalila športová influencerka, ktorá má na Instagrame vyše 100-tisíc fanúšikov.  

Po operácii ju netrápi ani tak bolesť, ale fakt, ako po nej vyzerá. „Operácia nosa ako taká nebolí, skôr len musíte vydržať s tou maskou na čele a vaša tvár je pod ňou ako vo väzení. Vyzeráte jednoducho na pár dní ako strašidlo,“ vysvetľovala s úsmevom.

Pekovej fanúšikovia na sociálnych sieťach často vedú debaty o jej prsiach. Myslia si totiž, že ich ma umelé. Atraktívna Češka to na rovinu uviedla na pravú mieru. „Niektorí ľudia si myslia, že mám umelé prsia a celkom často mi na to chodia dotazy do správ. Prsia sú ale moje. Do budúcnosti sa ale úprave pŕs nebránim. Kedy to však bude, to neviem. Možno až po deťoch,“ dodala pre Šport24.sk