McKayla sa preslávila svojou grimasou na stupňoch víťazov na olympiáde v Londýne a aj nahými zábermi, ktoré skončili na internete. Hlbšiu ranu na nej zanechalo zneužívanie lekárom Larrym Nassonom. „Larry nám vravel, že to je obeť, ktorú musíme podstúpiť, aby sme sa dostali na olympiádu, len nemôžeme tomu nikomu povedať,“ rozhovorila sa Maroneyová. Dva roky si myslela, že toto panvové vyšetrenie, ako tomu Nassar hovoril, je zaužívanou procedúrou.

Až prišiel rok 2011 a jedna noc v tokijskom hoteli „Bola som nahá a doktor bol na mne. Pre mňa bolo veľmi ťažké si priznať, že ma neliečil, ale bola som zneužitá. Kričala som, nahá na posteli, on na mne, vchádzal do mňa prstami. Myslela som si, že zomriem," prezradila McKayla, ktorá mala vtedy 16 rokov a dodala: „Občas sa pýtam, či moja kariéra v gymnastike stála za to, čomu som musela počas nej čeliť. Svoj život opäť dávam do kopy.“

Vyzerá to tak, že sa z traumatizujúcich zážitkov pomaly dostáva a začala byť opäť aktívna na sociálnych sieťach, ktoré v minulosti veľmi obľubovala. Berie ich ako priestor ukázať sa, preto občas na ne zavesí aj dráždivejšie obrázky ako naposledy na Twitter. Aj bez profesionálneho športu sa nemení a svojou krásou stále dokáže rozdávať radosť. Pozrite si jej pikantné a aj najnovšie zábery si pozrite vo FOTOGALÉRII!