Nafotiť Federera s rodinou na dovolenke či v súkromí je a takmer nemožné. Švajčiar sa snaží si chrániť svoje súkromie. Avšak teraz urobil výnimku a objavil sa v letovisku, kde je momentálne najväčšia koncentrácia paparazzi fotografov na svete. Spolu s rodinou sa plavili na jachte pri St. Tropez.

Nebola to však obyčajná jachta, ale jedna z najväčších súkromných, ktoré kotvia na juhu Francúzska. Miliardár Bernarda Arnault ich pozval na svoju Symphony. Výkonný riaditeľ LVMH má s Fedexom výborné vzťahy, keďže tenista je tvárou niekoľkých jeho produktov. Štvrtý najbohatší človek planéty hostil aj Federove štyri deti a manželku Mirku. Švajčiar si to môže dovoliť. Pre zranenie predčasne ukončil tenisovú sezónu.

Do vody skočil aj Roger Federer a deti v plaveckých vestách. Vody sa nabažiť nemohla ani rodáčka z Bojníc a dosýta sa vyšantila vo vlnách Stredozemného mora. Pri vychádzaní z vody dokonca ukázala svoju postavu , ktorá je často kritizovaná. Popravde, oproti minuloročným dovolenkám je to zmena.

Zábery Federera a Mirky na luxusnej jachte si pozrite vo FOTOGALÉRII!