Wanda sa v minulosti preslávila, keď bola vydatá za futbalistu Maxiho Lopéza. Počas manželstva ho začala podvádzať s jeho spoluhráčom Maurom Icardim a nakoniec sa hneď po rozvode s Lopezom k nemu nasťahovala. Futbalisti si potom nevedeli prísť na meno a Wanda si užívala status polovičky prominentného hráča. Dokonca Icardiho tak zmagorila, že ju urobil jeho agentkou. Vraj aj jej chovaním a vystupovaním stroskotalo niekoľko prestupov Argentínčana. Kriticky sa na jej adresu vyjadril napríklad Real Madrid.

Šokujúca je aj historka o sexe Wandy so slávnym Diegom Maradonom. „Ubytovali ma v prezidentskom apartmáne a oni boli hneď vedľa mňa. Boli takí hluční pri sexe, že som nemohla oko zažmúriť. Dokonca presúvali nábytok, nechápala som, čo mohli robiť,“ prezradila argentínska reportérka Mirtha Legrandová.

Vrtochom futbalovej zlatokopky však nie je koniec. Pri každej príležitosti sa chválil luxusom, v ktorom si žije či zábermi nahého tela. Svet najnovšie pobúrila dovolenkou na jachte pri ostrove Formentera. Aby sa mohla ukázať takmer sedem miliónom fanúšikov na Instagrame v provokatívnych pózach, prikázala jednému zo synov, aby ju fotil. Mama roka pri tom na chlapca špúlila zadok, vypínala hruď i pery. Výsledok? Len jeden záber na Instagrame. Paparazzi na blízku všetko zvečnili a svet nad jej činom len krúti hlavou.

Šokujúce zábery zlatokopky so synom si pozrite TU!