Sociálnymi sieťami sa začali o niekoľko hodín na to šíriť fotografie a videá, ktoré sa hemžili celebritami. Na obrovskej terase apartmánu boli šéfka módnej televízie Gabika Drobová či bývalá tenistka Dominika Cibulková s manželom Michalom Navarom. Spomínaný ohňostroj, ktorý bol zlatým klincom večera pobúril susedov, ktorí zavolali na miesto aj políciu.

Podľa informácií týždenníka PLUS 7 DNÍ sa medzi prvými so sťažnosťami ozvala poslankyňa Bratislavského samosprávneho kraja Barbora Oráčová, ktorá vinu zvaľuje na celebritného lekára Jozefa Dolinského. Ľudia na sociálnych sieťach však paradoxne najviac nakladajú bývalej tenistke Dominike Cibulkovej.

TU SI POZRITE PROMINENTNÝ ŽÚR NA STRECHE LUXUSNÉHO APARTMÁNU

Tá reagovala na svojich účtoch doslova znechutene a odmieta akúkoľvek spolitosť s ohňostrojom. „Chcela by som týmto postom poprosiť slovenské médiá, aby ma prestali spájať s ohňostrojom a oslavou na terase. Bola som tam pozvaná iba ako hosť a zdržala som sa tam len pár hodín. Nebola som organizátorka žiadneho ohňostroja a ani som o ňom dopredu nevedela. Bohužiaľ som ho ani nevidela,“ napísala Cibulková na Instagrame.

Dominika si pritom rýpla aj do slovenských médií, ktoré jej to častokrát nedarujú. „Chcela by som, aby ste ma prestali hlúpo spájať so všetkým nepríjemným, čo sa udeje v Bratislave. Ak chcete mať čítanosť na vašich článkoch, skúste si to zaslúžiť slušnou novinárčinou. Chápem, že to, že so slovenskými médiami nekomunikujem vás rozčuľuje, ale neoprávňuje vás to parazitovať na mojom mene a očierňovať ma odpornými titulkami,“ dodala bývalá štvrtá hráčka sveta.

TU SI POZRITE PROMINENTNÝ ŽÚR NA STRECHE LUXUSNÉHO APARTMÁNU