EXKLUZÍVNE ZÁBERY CIBULKOVEJ NA VEREJNOSTI PRVÝKRÁT OD KRÁDEŽE ZLODEJOV 

Naša bývalá tenistka sa nachádzala spoločne so svojou rodinkou na dovolenke v Toskánsku. Chvíle pokoja a oddychu však Dominike narušila nečakaná správa zo Slovenska, že jej a manželov byt, ktorý majú v bratislavskom Starom Meste vykradli. Stalo sa tak v sobotu 18. septembra vo večerných hodinách. Zlodeji odcudzili podľa doterajších informácií 16 kusov luxusných kabeliek a niekoľko párov značkový šľapiek či papúč. Odhadovaná škoda sa vyšplhala až na 240-tisíc eur.

Dominika dovolenku v Taliansku neprerušila a z traumatizujúcej správy sa spamätávala ďaleko od domova. Po krádeži vybavoval v Bratislave všetko dôležité jej otec Milan a mama Katarína. Práve Cibulkovej otec nadobudol krátko po vyčíňaní zlodejov dojem, že na krádeži cenností nie je niečo pravdepodobne s kostolným poriadkom a domnieva sa, že zlodejom dal tip informátor, ktorý je jej blízky človek. Vypísal dokonca odmenu 100-tisíc eur za jeho dolapenie.

Zatiaľ čo otec našej slávnej tenistky pátra po informátorovi, jeho dcéra sa medzičasom vrátila domov na Slovensko. Nám sa ju náhodou podarilo prvýkrát zachytiť na verejnosti od nepríjemnej udalosti, ktorá ňou určite zamávala.

TU SI POZRITE, AKO SI CIBULKOVÁ LIEČI TRAUMU Z VYKRADNUTÉHO BYTU