TU si pozrite zábery z nadupadnej a honosnej oslavy Cibulkovej zvanej baby shower

V nedeľu ste zorganizvali pre Slovákov, nie príliš známy Baby shower (oslava nového života). Prečo ste sa ho rozhodli robiť?
 
Robila som to aj s Jakubkom. Je to krásna oslava nového života a chcela som to po Jakubkovi urobiť aj tentoraz, lebo sa mi to veľmi páčilo. Aj keď to nie je u nás úplne známe, tak ja som v podstate takmer celý život najmä kvôli kariére žila vonku. Aj preto sa mi takéto iné, zahraničné zvyky páčia a rada si ich osvojujem. Bolo to veľmi príjemné stretnutie s najbližšími kamarátkami, s ktorými sme sa rozprávali o rôznych veciach, skvele sme sa zabavili a veľa sme sa nasmiali.
 
Nie ste poverčivá a nebojíte sa robiť oslavu pre bábätko ešte predtým, ako sa narodí?
 
Vôbec. Baby shower nemá vôbec nič s poverčivosťou. Znamená to to, že sa budúca mamina stretne so svojimi kamarátkami. Oni kúpia bábätku rôzne drobné darčeky, stretnú sa tam a budú sa o tom rozprávať. Jednoducho je to o tom, aby sme si spravili príjemné posedenie kamarátok pri torte.

Baby shower ste robili aj pred narodením Jakubka. V čom bol tento iný a možno v niečom špeciálny?
 
Pri Jakubkovi sme už vedeli, že bude chlapec a preto tam mal vtedy aj svoje meno. Taktiež bola k tomu prispôsobená k tomu aj výzdoba. Teraz som sa rozhodla, že túto Baby Shower spojím s tým, že mojim najbližším ľuďom poviem, že čo s Miškom čakáme.

Bola to čisto iba dámska jazda?
 
Áno, baby shower je čisto iba dámska záležitosť. Ku koncu nás ale prišiel pozrieť Jakubko a pekne sme sa tam pofotili a aby sme mali peknú spomienku. Michal bol aj rád, že sa tomu vyhol, pretože tam neboli žiadni chlapi. Pozvala som čisto okruh mojich iba najbližších kamarátok. Bolo nás tam iba do 20 žien, s ktorými som pravidelne v kontakte.
Kto vám pomáhal s výzdobou, robili ste si to sama?
 
Všetky moje predstavy a všetko, čo ste mali možnosť vidieť zrealizovala firma Ambiente Weddings, ktorá nám robila aj našu svadbu, moju tridsiatku a Jakubkove všetky oslavy. S majiteľkou si veľmi sedíme a hneď pochopí čo sa mi páči a aké mám predstavy. Opäť ma nesklamala a bolo to úžasné.
 
Veľkú pozornosť pútala obria torta, ktorú ste tam mali. Bola drahá?
 
Tak cenu si nechám radšej pre seba. Robila mi to firma Café café. To sú tí istí, ktorí nám robili svadobnú tortu, aj tortu po víťazstve na Turnaji majsteriek a aj tridsiatku. Táto konkrétne na baby shower bola doslova monstrózna. Bola naozaj dokonalá a bola som z toho veľmi nadšená. Myslím si, že aj kamarátky.  
 
Aké darčeky ste dostali, prípadne ktorý sa vám páčil najviac?
 
Tým, že ja mám vlastný obchod s detským oblečením a výbavou, tak to bolo pre dievčatá veľmi ťažké vybrať darčeky pre naše druhé dieťatko. Dala som im však drobné typy a myslím si, že to super zvládli. Veľmi milo ma prekvapili drobnosťami, ktoré som nečakala. Malá dostala viacero takých darčekov, ktoré dostal aj Jakubko.
 
Do vášho pôrodu už veľa neostáva. Môžete si ešte dopriať nejaký ten drink, alebo už to neprichádza do úvahy?
 
 Priznám sa, že som si dopriala iba malý pohárik šampanského, ale popravde to bolo skôr len také zdvorilostné a na prípitok. Nemala som na to vôbec ani chuť ani počas prvého a ani druhého tehotenstva. Myslím si teda, že taký jeden pohárik šampanského nikomu neublíži.