Pikantné zábery modelky na dovolenke si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Aidi je vo Francúzsku v posledných mesiacoch jednou z najpopulárnejších modeliek. Vďačí tomu svojmu exotickému vzhľadu a bujným krivkám. Preslávila sa preto už na titulkách mnohých pánskych magazínov. Nečudo, že okrem sŕdc tisícok fanúšikov po celom svete dobyla aj to talianskeho futbalistu. Všetko v rekordne krátkom čase.

Exotická slečna s afrom na hlave pred rokom pracovala ako čašníčka, keď sa zaľúbila do hosťa v reštaurácii. Nebol to nikto iný ako hráč Parížu Saint Germain Verratti. Sympatie boli vzájomné a agilný záložník jej lásku tak obetoval, že kvôli nej opustil manželku Lauru a ich dve spoločné deti.

Jessica si teraz žije svoj sen parížskej smotánky, luxusu a drahých dovoleniek. Hneď po sezóne si zamilovaná dvojica zaletela najprv na Ibizu a odtiaľ rovno na Mykonos. Jessice sa zachcelo dovolenky aj teraz a keďže v najluxusnejších destináciách Európy panuje zime, tak je jej dobré aj Mexiko. Tam trávi dovolenku v spoločnosti kamarátky Sethanie Taingovej a neprekáža jej zhodiť plavky. Opaľuje sa hore bez a návštevníkom pláže sa tak na krivky jednej z najžiadanejších modeliek Francúzska.

Pikantné zábery modelky na dovolenke si pozrite vo FOTOGALÉRII!