POZRITE SA, KOHO SI PRIVIEDLA DO PALÁCA NAŠA ZLATÁ OLYMPIJSKÁ MEDAILISTKA 

Slovensko získalo na Olympijských hrách v Tokiu 2020 celkovo sedem cenných kovov. Striebornými medailami sa blysli golfista Rory Sabbatini a vodnoslalomár Jakub Grigar. Bronzové medaily získal náš štvorkajak v zložení Vlček, Baláž, Botek a Myšák.

Najjagavejšou hviezdou v našom olympijskom výbere bola strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková, ktorá dokázala získať zlatú medailu a zároveň vytvoriť olympijský rekord v disciplíne trap. Do Prezidentského paláca, kde dostali vyznamenanie za vzorné reprezentovanie Slovenskej republiky si naši medailisti zobrali ako doprovod rodičov či partnerov. Práve naša zlatá medailistka všetkých tak trochu prekvapila. Gardé jej totiž robil jej najstarší synček Nathan.

Ten bol pri tom, ako sa v mene všetkých slovenských medailistov z OH prihovorila k prezidentke Čaputovej práve jeho mama. „Bolo mi to povedané asi zhruba 15 minút predtým, ako pani prezidentka prišla, takže som sa spoľahla na improvizáciu a myslím si, že to bolo fajn. Stres som síce mala, ale keď som sa na ňu pozerala, snažila som sa to brať tak, že to je taká istá žena ako ja alebo moja mamina,“ odhalila pre Šport24.sk.

POZRITE SA, KOHO SI PRIVIEDLA DO PALÁCA NAŠA ZLATÁ OLYMPIJSKÁ MEDAILISTKA