Najnovšie sa neporazený boxer pochválil novými hodinkami, za ktoré neváhal utratiť 16 miliónov eur. Tie si doprial po svojom poslednom súboji proti MMA zápasníkovi Conorovi McGregorovi, ktorého zdolal po rozhodcovskom verdikte. Zápas bol jeho 50. a zároveň vraj aj posledným medzi štyrmi povrazmi. 

FOTO Najsexi športovkyne sveta sa vyzliekli pre známy magazín: Na pláži ukázali skoro všetko!

Svojím majetkom sa nikdy netajil a rovnako tak neurobil ani teraz: „Toto sú moje nové hodinky. Nazývajú sa aj miliardárske hodinky. Ak o tom neviete, tak sú to Google miliardárske hodinky za 18 miliónov dolárov. Kúpil som ich od najlepšie klenotníka na svete Tadashiho. Má lepšie ceny a veril mi. Viem o čom hovorím, veď som kúpil šperky od všetkých klenotníkov v New Yorku, Las Vegas, Los Angeles, Detroite, Houstone a Miami,“ vyznal sa na sociálnych sieťach boxer s prezývkou „Money“.

Floydové drahé hodinky si môžete pozrieť TU!

Mayweather zarobil v roku 2017 240 miliónov eur, čo je dvakrát viac ako druhý najlepšie platený športovec Lionel Messi. No a s chvastaním as so svojím majetkom si nedokáže pomôcť. Len minulý týždeň sa na Instagrame ukázal v pozícii, keď balil peniaze do vreca. 

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Najsexi svetový deň dostáva mužov do kolien. Spodné prádlo zhodili aj Slovenky: Cibulková aj Hantuchová bez nohavičiek!

FOTO Koledovala si o to! Najsexi trénerke sveta ukradli z mobilu pornozábery: Pozrite, čo skrýva na rozkroku!

FOTO Weiss šokoval všetkých rovno v centre Bratislavy: Vlado, preboha, čo si si to obliekol?!