Beckham si auto zaobstaral ešte v časoch, keď hviezdil za Manchester United a často v ňom vozil na rande svoju terajšiu manželku Victoriu. Beckham sa ho zbavil už v roku 2018 a čím tak očaril Davida, keď bol ochotný zaň dať nekresťanské peniaze?

Autočerešňovej farby sa môže vnútri pochváliť kvalitnou kožou. Kobercami s dlhým vlasom a obloženie palubnej dosky orechovým drevom hoodlišujú od ďalších luxusných áut. Podkapotou má 432 koní a z nuly na sto zrýchli za 5,2 sekundy. Kabriolet má aj slušnú maximálku na úrovni 250 km/h.

Beckham bol majiteľom auta 15 rokov a dokonca mal špeciálnu poznávaciu značku „DB1OO1“. Pre fotografov bol ľahkým terčom. Dokonca mal toto auto tak rád, že to bola jedna z mála veci, ktoré si presťahoval do Madridu po prestupe z Anglicka. Stav auta? Najazdených len niečo cez 60-isíc kilometrov a nikto nemôže pochybovať o tom, že o auto bolo celý čas kráľovsky postarané.

„Vieme, že David Beckham je tak trochu maniak do áut, ktorá vlastní autá luxusných značiek. Tento Aston Martin V8 Volante je nádherná klasika, takže ma neprekvapuje, že si ju David udral tak dlho. Niekto z verejnosti si teraz môže kúpiť jeho auto, ak má zvyšných 500-tisíc,“ povedal predajca auta Rory Reid.

Beckhamove auto za pol milióna si pozrite TU!