Posledným prírastkom do športovej rodiny sa stal synček Attilu Végha. Attilu juniora nášmu skvelému bojovníkovi MMA porodila jeho manželka Natália. Végh sa k pôrodu postavil ako správny chlap a bol pri všetkom podstatnom. Lomcovali ním pritom veľké emócie, ktoré nezažil ani v klietke. „Bol to pre mňa brutálny zážitok. Od začiatku som bol s manželkou a samozrejme, aj pri pôrode. Trval približne do siedmej a môžem prezradiť čerešničku, že som prestrihol pupočnú šnúru,“ zdôraznil nadšene najúspešnejší slovenský MMA zápasník.

 

Pozrite sa na deti našich športovcov TU!

Koncom roka 2019 oznámili šťastné novinky aj Dominika Cibulková a Marián Gáborík. Dnes už bývalá tenistka, resp. hviezdny hokejový útočník sa pochválili tým, že sa o pár mesiacov stanú šťastnými rodičmi. Cibulkovej bruško je už neprehliadnuteľné a aj Gáborikova manželka Ivana sa čoraz viac guľatí. Zatiaľ čo táto dvojica na svojho prvého potomka čaká, ďalší naši športovci sa zo svojich prírastkov už tešia. 

Svojho synčeka Marka ukázal prvýkrát len pár dní dozadu obranca Dallasu Stars Andrej Sekera. Ten sa so svojím potomkom premával na ľade pred duelom Winter Classic, ktorý bol na programe na Nový rok. Okrem neho sa v minulom roku stali otcami aj ďalší jeho dvaja kolegovia zo slovenskej reprezentácie.