Športujú spolu, majú spoločné konto na Instagrame a dokonca spávajú spolu v jednej posteli. I keď vyzerajú božsky, tak ich v začiatkoch preslávilo synchronizované plávanie. Dnes  sa podľa magazínu Popcrunch umiestnili na druhom mieste medzi najsexi športovkyňami sveta. V Brazílii sú už aj príležitostné herečky a radosť fanúšikom nerobili len výkonmi, ale aj odvážnymi fotografiami.

Obe začali športovať, keď mali tri roky. Rodičia ich prihlásili na plávanie a gymnastiku. Keď mali sedem rokov, rozhodli sa skombinovať tieto dva športy a stali sa akvabelami. Našliapnuté mali k veľkej kariére, veď v roku 2007 vyhrali Panamerické hry. Lenže na olympiádu v Pekingu 2008 sa nekvalifikovali a rozhodli sa zavesiť šport na klinec. Začali sa živiť ako modelky a venovali sa aj šoubiznisu. Zahrali si v brazílskych telenovelách a pri tom fotili pre prestížne magazíny. Televízii dokonca predali svoj príbeh o tom, ako sa rozhodli urobiť si umelé prsia.

Do športu sa vrátili pred domácou olympiádou v Riu 2016 a skončili na nej šieste. Návrat ich stal veľa síl a rozhodli sa, že so športom už definitívne seknú. O zábavu na športovom dôchodku mali postarané. Prišlo ešte viac ponúk od modelingových agentúr, pánskych časopisov či dokonca hudobných televízii. Napriek tomu, že Beatrice a Branca sú dvojčatá, tak Beatrice je o dva centimetre nižšia ako jej sestra.

Pikantné zábery sexi sestier si pozrite vo FOTOGALÉRII!