Rodičia videli v gymnastke len budúceho šampióna a nikoho iného. Dievčatko trávilo celé dni v telocvični a pomerne rýchlo sa stala gymnastickou jednotkou v krajine tulipánov. Keď mala štrnásť bola šampiónkou Holandska, v pätnástich už reprezentovala na majstrovstvách sveta. V roku 2002 sa stala najlepšou športovkyňou krajiny. Trochu veľa na tínedžerku, ktorá začala len dospievať. Nedokázala sa vyrovnať s tlakom trénerov, rodičov a verejnosti. Otec ju vyhodil z domu. „Pár príjemných nocí sa zmenilo na dva roky bezdomovca. Peniaze na účte sa rýchlo minuli. V supermarketoch som žobrala o jedlo zadarmo. Myslela som si, že viem, čo je hlad, veď som držala diéty, aby som nepribrala. Ukázalo sa, že to môže byť oveľa horšie, keď si 10 hodín nedáte nič,“ zaspomínala si van de Leurová.

Dostala sa na 10 týždňov do väzenia a chcela sa vrátiť k normálnemu životu. Gymnastická federácia ju odmietla a rozhodla sa zobrať ponuku „webovej“ modelky. „Ponúkli mi tak veľa peňazí, že som nemohla odmietnuť,“ prezradila, prečo sa začala vyzliekať pred kamerou. Čoskoro skončila v pornopriemysle. Medzi gymnastikou a filmami pre dospelých nevidí veľký rozdiel. „Gymnastika je stelesnením exhibicionizmu. Ľudia sa pozerajú na mladé dievčatá so široko roztiahnutými nohami a túžia po nich,“ vysvetlila. 

Už tri roky však Leurová cestuje po Holandsku a dáva prednášky o násili a obťažovaní v športe. Lenže svojim správaním skôr tento trend podporuje, ako by proti nemu bojovala. Na sociálnej sieti pre dospelých ponúka za peňažnú odmenu svoje nahé akty. Napriek tomu, že sa už športu pravidelne nevenuje, tak svoje krivky stále udržuje vo forme, keď sa k tomu pridá nahota, tak má úspech zaručený, presvedčte sa vo FOTOGALÉRII!