Erotické akty Wittovej si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Charizmatická Wittová uspela aj ako profesionálna krasokorčuliarka, herečka, televízna moderátorka či obchodníčka. Je len druhou ženou v histórii po Sonji Henieovej, ktorá obhájila olympijské zlato. Časopis Time ju nazval "Najkrajšou tvárou socializmu". V roku 1984 ju vyhlásili za najlepšiu športovkyňu NDR. V roku 1994 po ohlásenom návrate skončila na ZOH v Lillehammeri na 7. mieste. V roku 1995 ju uviedli do krasokorčuliarskej Siene slávy.

Ako herečka si zahrala vo viacerých filmoch. V roku 1990 za úlohu Carmen na ľade dostala cenu Emmy. Zahrala si aj po boku Tomma Cruisa vo filme Jerry Maguire, či s Robertom de Nirom vo filme Ronin. Fanúšikom sa viac ako jej herecké výkony vryli do pamäti výkony pred fotoaparátom len v Adamovom ruchu. Pre magazín Playboy sa nechala nafotiť nahá až ako 38-ročná. Fotila tiež pre pánsky magazín Playboy v roku 1998. Wittová tiež priznala, že spolupracovala s tajnou východonemeckou Stasi.

Dnes má Wittová 55 rokov a z krásy jej to neuberá. Návyky z čias športovej kariéry jej zostali a aj teraz pravidelne mučí svoje telo v posilňovni. Napriek spojeniu s tajnými či foteniu pre pánsky magazín je v Nemecku a po celom svete stále obľúbenou. Pozvania na spoločenské akcie sa jej kopia na stole a neodmieta ich. Aj na nich dokáže očariť svojím nestrácajúcim sa sexepílom. Presvečte sa o tom vo FOTOGALÉRII!

Erotické akty Wittovej si pozrite vo FOTOGALÉRII!