TAKTO OCHÁDZALA DOMINIKA CIBULKOVÁ PO TESTOVANÍ NA COVID-19

Naša bývalá tenistka nastúpila v utorok ráno o 7:00 v Národnom ústave detských chorôb (NÚDCH) v Bratislave, kde pomáhala pri testovaní na koronavírus. Svojej úlohy sa zhostila zodpovedne. „Ešte raz sa veľmi ospravedlňujem čo sa stalo a veľmi ma to mrzí. Nevrátim to už to späť. Beriem to tak, že vždy keď sa urobí nejaká chyba, tak sa k tomu treba postaviť čelom. Aj preto som sa rozhodla prijať výzvu od Ministerstva zdravotníctva, aby som podporila zdravotníkov,“ povedala pred nástupom do „šichty“ Cibulková.

Bývalá štvrtá hráčka sveta tentoraz vymenila luxusný outfit za špeciálny ochranný oblek, ktorý používajú lekári a pomocný personál v prvej línii pri testovaní. Zdôverila sa nám dokonca, čo všetko mala pod ním. „Mám pod tým legíny, elasťaky. Potom zdravotnícku bielizeň a na tom ochranný oblek. Obliecť sa do toho je náročné, ale nebolo to nič nepríjemné,“ opisovala.

Dominika si napokon odpracovala na odberovom mieste 5 hodín. Skončila počas obedovej prestávky o 12:00. Následne zamierila do útrob nemocnice, kde sa zo špeciálneho obleku vyzliekla. Zachytili sme ju, ako v sprievode hovorkyne Ministerstva zdravotníctva Zuzany Eliášovej prichádzka k svojmu luxusnému autu. Evidentne mala dobrú náladu od ucha k uchu sme ju oslovili s tým, že aké mala z testovania pocity. „Bolo to fajn, vo svojej podstate to bolo veľmi zaujímavé,“ prezradila dobre naladená Dominika Cibulková.