Pozrite si nahé FOTO tehotnej Trajteľovej v GALÉRII

Trajteľová v rozhovore pre náš portál povedala, že jej tehotenstvo prebieha bez problémov a aj so synčekom v brušku je aktívna a pravidelne cvičí. Fitneska, ktorej pózovanie pred objektívom nerobí problém a rada predvedie svoje krivky, odhalila aj zaujímavé a pikantné informácie.

Napodobnila totiž športové osobnosti ako Serena Williamsová, Dominika Cibulková či Oľga Beständigová, ktoré majú na tehotenstvo pamiatku v podobe odhalených fotografií. Trajteľová sa pred objektív postavila úplne nahá. „Priznám sa, že tehotenské fotenie aktov ma vždy lákalo, pretože ako som vždy vravela, pre mňa neexistuje krajšia žena ako tehotná žena, ktorá má bruško a žiari. Vždy som sa na ten moment tešila, keď sa dostanem do plus mínus ôsmeho mesiaca tehotenstva a moje telo bude vyzerať naozaj zrelé a skutočne tehotenské. Takúto pamiatku som chcela, takže tieto fotky som si spravila,“ priznala Trajteľová pre Šport24.sk.

Sexi fitneska sa často sa predvedie v plavkách či spodnej bielizni, občas aj hore bez a fantáziu svojich fanúšikov dráždi aj počas tehotenstva, úplne nahá sa však nafotila prvýkrát. „Sú to jediné moje fotky v živote, na ktorých som takto odhalená. Nikdy v živote by som inak žiadne akty nenafotila, ale čo sa týka tých tehotenských, tam som mala vždy jasno, že takú pamiatku by som chcela. Je to pre mňa prípustné a nepovažujem to za vulgárne. Samozrejme, tie fotky musia mať nejakú úroveň,“ dodala.