POZRITE SA, AKO TO WEISS ROZBALIL S KAMARÁTMI NA SILVESTRA 

Weiss sa v polovici októbra vybral počas reprezentačnej prestávky s manželkou Martinou a s Ivanom Kmotríkom mladším a jeho priateľkou Lenkou na spoločný víkend do Vysokých Tatier. Spoločne si zašli na večeru, kde atmosféru dotvárala kapela, na ktorej pesničkách sa páriky skvele bavili. Ako však plynul večer, alkohol v tele krídelníka Slovana Bratislava dosiahol kritickú hodnotu. Slovensko o niekoľko dní obletelo video, na ktorom sa Weiss mladší pred hotelom k sebe túli aj s generálnych riaditeľom „belasých“ Ivanom Kmotríkom mladším.

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby neprišla vulgárna bodka Vladka. Od Kmotríka si totiž odstúpil a demonštratívne si stiahol nohavice. Na záver si v dlani poťažkal svoj penis. Bol z toho poriadny škandál, ktorý rezonoval v slovenských médiách dlhé týždne. Bývalý slovenský reprezentant sa po niekoľkých týždňoch vrátil do Tatier na Silvestra. Tentoraz však zavítal do Nízkych a nie Vysokých Tatier.

Okrem rodiny mu robili vo vychytenom lyžiarskom stredisku Jasná spoločnosť aj najbližší kamaráti. S nimi sa Weiss mladší rozhodol privítať nový rok netradične otužovaním. V neďalekom zamrznutom potoku si vykopali diery v ľade a vysmiatí od ucha k uchu sa v ňom aj vykúpali. Neprekážalo im ani, že teplota sa pohybovala pod bodom mrazu. „Vladko s nami do vody nevliezol, pretože to už predtým skúsil a nie je to nič pre neho. Kryl nám však chrbát, pretože keby sme sa prepadli, tak by nás dlhou palicou vytiahol,“ prezradil pre náš portál jeden z jeho blízkych kamarátov. S otázkou, ako dlho sa snaží otužovať a ako si užil s kamarátmi túto netradičnú zábavu sme oslovili aj samotného Vladka Weissa. Futbalista Slovana Bratislava to však odmietol komentovať. 

POZRITE SA, AKO TO WEISS ROZBALIL S KAMARÁTMI NA SILVESTRA