EXKLUZÍVNE ZÁBERY Sagana a Katky si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Svoje súkromie si obaja strážia. Tourminátor sa ku svojim vzťahom nevyjadruje vôbec a rovnako je na tom aj Katka. Obaja však aspoň občas spomenú syna Marlona. Pani Saganová na Instagrame a Peter aj v rozhovoroch. „Odkedy som otcom, tak mám oveľa viac povinností, no je to ten najkrajší darček, aký mi život mohol dať,“ povedal naposledy Sagan. Obaja však tváričku svojho pokladu skrývali. Zverejňovali len zábery od chrbta malého. Nedeľa v Miláne to však navždy zmenila.

Katka spolu s Marlonom prišli osláviť úspech Petra do cieľa Giro d´Italia pred milánske Duomo. Peter dokonca natiahol malého aj do cyklámenového dresu a chodil s ním po priestoroch pre VIP hostí a jazdcov. Nakoniec ho zobral na oficiálne vyhlásenie víťazov. Milióny fanúšikov pred televíznymi obrazovkami pookriali, keď uvideli, ako po na pódiu ťahá Sagan za ručičku syna. Vopred pripravená akcia uviedla 3,5-ročného chlapca do veľkého športového šoubiznisu.

 „Mami, ten dres si potom zoberiem domov,“ kričal malý Marlon v zákulisí. Bohužiaľ, Saganova manželka nedostala povolenie na vstup do VIP priestorov a tak všetko musela sledovať spoza bariéry. I keď ju od synčeka a Petra oddeľovala oceľová konštrukcia, tak medzi nimi nevládlo žiadne napätie. Obaja pôsobili na seba milo a vymenili si niekoľko úsmevov, ktoré im vyčaroval hlavne ich malý podklad. Bolo vidieť, že napriek spoločného odlúčenia našli spôsob, ako vychovávať syna. Výborne sa dopĺňali a nezainteresovaný sledovateľ by nespozoroval, že rodina nežije pokope.  Kým si Peter plnil mediálne spoločnosti, tak Mama so synom zatiaľ zbierali po námestí konfety. Neskôr si celý areál obišli, aby sa nakoniec stretli s Petrom a v spoločnosti jeho dvorného domestika Daniella Ossa odišli z podujatia spoločne do Monaka, kde Petra čaká sponzorské fotenie a príprava na domáci šampionát v Bánovciach nad Bebravou.

EXKLUZÍVNE ZÁBERY Sagana a Katky si pozrite vo FOTOGALÉRII!