NAHÉ FOTO Gretzkeho dcéry si môžete pozrieť v GALÉRII

Paulina Gretzky je dlhoročnou partnerkou najlepšieho golfistu súčasnosti Dustina Johnsona. Ten si len pred týždňom pripísal triumf na prestížnom podujatí Masters v Auguste a jeho snúbenica pri veľkom triumfe svojho priateľa nemohla chýbať. Dvojica po turnaji zamierila na zaslúženú dovolenku, keď oddychujú aj s partiou kamarátov na karibskom ostrove Svätého Bartolomeja.

Paulina nezostala svojej povesti modelky nič dlžná a predviedla svoje dokonalé krivky na pláži, no nezostalo len pri tom. Najstarší potomok Wayna Gretzkého ukázal fanúšikom na sociálnych sieťach doslova všetko. Sexi blondínka odmenila za víťazstvo priateľa a vyzliekla sa kompletne donaha.

Dcéra legendárneho útočníka však s vystavovaním svojho tela nemá najmenší problém a Gretzkému neostáva nič iné, ako sa chytať za hlavu a hovoriť si, čo to tá jeho dcéra vyvádza. Problémy to však štvornásobnému víťazovi Stanleyho pohára zjavne nerobí, pretože občas si svojím nádejným zaťom Dustinom Johnsonom vybehne na green a otestuje svoje golfové zručnosti. FOTO si môžete pozrieť TU!