TU SA POZRITE NA LUXUSNÚ FLOTILU KOČÍKOV JAKUBKA NAVARU ZA TISÍCE 

Prominentná mamička mala ešte pred pôrodom veľký dôvod na radosť. Od rodičov dostala pre vysnívaný kočík. Limitovaný luxusný kúsok pre Jakubka od značky Fendi má cenovku 2-tisíc eur. „Tento kočík som mala vyhliadnutý už dlhšie, ale rodičia ma prekvapili a kúpili mi ho na Vianoce. Mám z neho obrovskú radosť,“ odhalila exkluzívne pre Šport24.sk.

V júni to bude rok, čo Jakubko oslávi svoje prvé narodeniny. Dominika si zrejme povedala, že jeden kočík nestačí a dovtedy mu vybuduje doslova vozový park. S manželom Michalom Navarom mu okrem spomínaného kočíku Fendi zadovážili ďalšie dva luxusné kúsky. Najskôr to bol kočiar značky Stokke, neskôr pribudol „voz“ od značky Cybex. Hodnota oboch sa pohybuje pritom vysoko nad hodnotou tisíc eur.

To však nie je všetko. Na Cibulkovú zrejme neplatí porekadlo, do tretice všetko dobré. Na Instagrame sa pred niekoľkými dňami pochválila ďalším kočíkom, v poradí už štvrtým, ktorý zadovážila pre svojho synčeka. Jakubko sa po novom vyváža v kočíku značky Twistshakebaby. V GALÉRII NÁJDETE LUXUSNÚ FLOTILU KOČÍKOV JAKUBKA.